Інсектициди від довгоносика
Довгоносик – один із головних шкідників у саду. Всього існує понад 50 тисяч різновидів цих комах, але в наших широтах мешкає лише десята частина з них. Деякі види люблять ласувати листям, квітами, плодами однієї культури, інші ж всеїдні – особливо неперебірливі у своєму раціоні. Проте як би мило не виглядали ці комахи, вони завдають значної шкоди садам, полям України, а тому фермери, садівники потребують ефективних рішень у боротьбі з ними.
Народні методи – досить слабкий інструмент у боротьбі з довгоносиком, що призводить лише до затягнення часу, значного поширення шкідників. Тому сучасні виробники пропонують великий вибір засобів, що відрізняються високою ефективністю та способом використання – це інсектициди від довгоносика. Придбати високо результативні препарати можна в компанії «Вітасад».
Ознаки присутності довгоносика в саду
Перш ніж вжити заходів, застосувати хімічні препарати, варто переконатись, що в саду орудує саме довгоносик. Визначити враження рослин цим шкідником можна за характерними ознаками:
- молоде листя, квіти мають пошкодження, погризені маточки та тичинки;
- всередині бутонів знаходяться личинки;
- бутони, квіти, зав'язі висихають та обсипаються;
- на зав'язях та плодах є дрібні дірочки;
- у кісточках опалих ягід та плодів знаходяться личинки.
Починати боротьбу й використати інсектицид від довгоносика потрібно негайно, як тільки буде виявлено перші сліди його діяльності. Інакше можна позбутися не лише цьогорічного врожаю, а й усього дерева. Тому що на зиму жучок сховається в ґрунт, а наступної весни продовжить свою руйнівну діяльність.
Ефективні інсектициди від довгоносика
Позбутися шкідника допоможе правильно підібраний інсектицид проти довгоносика. Застосовувати його потрібно лише за інструкцією у точно відведений для того час. Між собою препарати відрізняються ефективністю, принципом дії та безпекою, але головне – їх спрямована дія на певний вид довгоносиків.
- Яблуневого квіткоїда допоможуть позбутися препарати «Децис», «Золон», «Енжіо», «Воліам», «Мікро», т.п.
- Перемогти малинового шкідника зможуть «Актеллік», «Актор».
- Для боротьби з цією комахою на вишні можна використовувати препарати «Золон», «Актеллік», «Децис», «Актор».
- Ефективними засобами проти сливового шкідника є «Золон», «Жук», «Актор», «Актеллік».
- Щоб позбавитися довгоносика на злакових, можна використати інсектициди «Децис», «Золон», «Актеллік», «Протеус», «Енжіо», «Фастак», т.п.
Обробку інсектицидами не варто проводити під час цвітіння – це може відлякати бджіл, які запилюють квіти. Крім того, бажано провести необхідні процедури, доки самка відкладе яйця, з яких згодом вилізуть шкідливі личинки.
Підібрати інсектициди проти бульбочкового довгоносика чи шкідника полуниці, малини, злакових допоможуть фахівці компанії «Вітасад». У нашому каталозі представлені препарати від відомих, надійних виробників: Basf, Bayer, Garden, Cheminova, Sumi, Agro Syngenta, Укравит, т.п.