Протруйник для ячменю
Сучасний препарат – протруйник для ячменю – це відмінний спосіб ефективної боротьби з багатьма хворобами, які можуть виникати у зернової культури. А це – обов’язкова умова отримання високих врожаїв.
В інтернет-магазині «Вітасад» ви можете замовити за вигідною ціною протруювачі насіння для ячменю від відомих виробників: «Іншук Перформ», «Антал», «Венцедор», «Селест Топ», «Максим Форте», «Сценік», «Раксил» та багато інших. З їх допомогою ви зможете легко захистити культуру від патогенних вірусів та хвороб.
Від яких проблем вас позбавить протруйник для ячменю?
Використовуючи протруйник зерна ячменю, можна зменшити схильність рослини до хвороб, а також знизити кількість подальших обробок культури фунгіцидними засобами.
Навіть якщо ви висіваєте на полі елітне зерно, не можна бути впевненим у тому, що культура не хворітиме, адже патогенні мікроорганізми, що викликають хвороби, можуть жити у самому ґрунті. Тож протруйник ячменю – це відмінний профілактичний захід, що дозволить вам запобігти розвитку можливих хвороб:
- смугастої, сітчастої, темно-бурої плямистості;
- ринхоспоріозу;
- кореневої гнилі;
- борошнистої роси тощо.
Вчасне протруювання зерна дозволить:
- зменшити можливі трати врожайності до 50%;
- отримати якісне та здорове зерно;
- відтягнути час подальшої обробки посівів фунгіцидами (в деяких випадках від них можна буде узагалі відмовитися);
- захистити культуру від хвороб, які передаються через насіннєвий матеріал;
- захистити зерно від збудників хвороб у ґрунт;
- знизити пошкодження кореневої системи від шкідників;
- захистити рослину на початку вегетаційного періоду від ранніх листогризючих та сисних шкідників.
Методи протруювання
Нині в сільському господарстві використовується кілька способів протруювання зерна:
- Сухий. Передбачає використання сухого препарату. Ним обробляють зерно таким способом, щоб воно створило тонкий шар нальоту на зерні.
- Напівсухий. В такому разі використовується водна суспензія або порошкоподібний препарат (із наступним зволоженням). Просушування зерна перед висіванням не потрібне.
- Мокрий. Такий спосіб передбачає попереднє замочування насіння у розчині.
Який би метод ви не обрали, завжди потрібно дотримуватися усіх рекомендацій виробника щодо обробки та підготовки препарату. Тільки тоді ви отримаєте бажаний результат – здорові посіви та високий урожай ячменю.